TX24A-80R-LT-H1E
TX24A-80R-LT-H1E
TX24A 25A Series narration video
TX24A-80R-LT-H1E
DigiKeyn tuotenumero
670-2871-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX24A-80R-LT-H1E
Kuvaus
CONN RCPT 80POS R/A GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat Läpivientiaukko, Suorakulma Kulta
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
JAE Electronics
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Sarja
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
4,00µin (0,100µm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,354" (9,00mm)
Napojen lukumäärä
80,00
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)