TX25-80P-LT-H1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1474-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX25-80P-LT-H1E
Kuvaus
CONN PLUG 80POS R/A GOLD
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet Läpivientiaukko, Suorakulma Kulta
EDA/CAD-mallit
TX25-80P-LT-H1E -mallit
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Sarja
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Korkeus kortin yläpuolella
0,354" (9,00mm)
Napojen lukumäärä
80,00
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)