TX24-80R-6ST-N1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1415-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX24-80R-6ST-N1E
Kuvaus
CONN RCPT 80POS VERT GOLD
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat Läpivientiaukko Kulta
EDA/CAD-mallit
TX24-80R-6ST-N1E -mallit
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Aktiivinen
Pinoamiskorkeus liitettynä
12mm, 14mm, 18mm
Korkeus kortin yläpuolella
0,406" (10,30mm)
Napojen lukumäärä
80,00
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)