TX25-80P-8ST-N1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1473-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX25-80P-8ST-N1E
Kuvaus
CONN PLUG 80POS VERT GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet Läpivientiaukko Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TX25-80P-8ST-N1E -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
JAE Electronics
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
4,00µin (0,100µm)
Osan tila
Aktiivinen
Pinoamiskorkeus liitettynä
14mm, 18mm, 20mm
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet
Korkeus kortin yläpuolella
0,441" (11,20mm)
Napojen lukumäärä
80,00
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)