TX24-80R-12ST-H1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1411-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX24-80R-12ST-H1E
Kuvaus
CONN RCPT 80POS VERT GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat Läpivientiaukko Kulta
EDA/CAD-mallit
TX24-80R-12ST-H1E -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat
Pinoamiskorkeus liitettynä
18mm, 20mm, 24mm
Korkeus kortin yläpuolella
0,642" (16,30mm)
Jako
0,050" (1,27mm)