TX25-80P-6ST-N1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1471-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX25-80P-6ST-N1E
Kuvaus
CONN PLUG 80POS VERT GOLD
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet Läpivientiaukko Kulta
EDA/CAD-mallit
TX25-80P-6ST-N1E -mallit
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Aktiivinen
Pinoamiskorkeus liitettynä
12mm, 16mm, 18mm
Korkeus kortin yläpuolella
0,362" (9,20mm)
Napojen lukumäärä
80,00
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)