TX24-80R-10ST-H1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1408-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX24-80R-10ST-H1E
Kuvaus
CONN RCPT 80POS VERT GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat Läpivientiaukko Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TX24-80R-10ST-H1E -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
JAE Electronics
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
4,00µin (0,100µm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat
Pinoamiskorkeus liitettynä
16mm, 18mm, 22mm
Napojen lukumäärä
80,00
Korkeus kortin yläpuolella
0,563" (14,30mm)
Jako
0,050" (1,27mm)