TX25A-80P-LT-H1E on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
JAE Electronics
Varastossa: 523
Tekniset tiedot
80,00 Napainen liitin Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet Läpivientiaukko, Suorakulma Kulta
TX25A-80P-LT-H1E
DigiKeyn tuotenumero
670-2872-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX25A-80P-LT-H1E
Kuvaus
CONN PLUG 80POS R/A GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TX25A-80P-LT-H1E -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
JAE Electronics
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Sarja
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
4,00µin (0,100µm)
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet
Korkeus kortin yläpuolella
0,354" (9,00mm)
Napojen lukumäärä
80,00
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)