TX24-80R-LT-H1E
TX24-80R-LT-H1E
TX24-80R-LT-H1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1416-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX24-80R-LT-H1E
Kuvaus
CONN RCPT 80POS R/A GOLD
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Vastake, Ulomman vaipan kosketinosat Läpivientiaukko, Suorakulma Kulta
EDA/CAD-mallit
TX24-80R-LT-H1E -mallit
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Sarja
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Korkeus kortin yläpuolella
0,354" (9,00mm)
Napojen lukumäärä
80,00
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)