TX25-80P-LT-N1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1475-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX25-80P-LT-N1E
Kuvaus
CONN PLUG 80POS R/A GOLD
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet Läpivientiaukko, Suorakulma Kulta
EDA/CAD-mallit
TX25-80P-LT-N1E -mallit
Kategoria
Jako
0,050" (1,27mm)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Korkeus kortin yläpuolella
0,354" (9,00mm)