TX25-80P-6ST-H1E
DigiKeyn tuotenumero
670-2053-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX25-80P-6ST-H1E
Kuvaus
CONN PLUG 80POS VERT GOLD
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet Läpivientiaukko Kulta
EDA/CAD-mallit
TX25-80P-6ST-H1E -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet
Pinoamiskorkeus liitettynä
12mm, 16mm, 18mm
Korkeus kortin yläpuolella
0,362" (9,20mm)
Jako
0,050" (1,27mm)