TX25-80P-8ST-H1E
DigiKeyn tuotenumero
670-2038-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX25-80P-8ST-H1E
Kuvaus
CONN PLUG 80POS VERT GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet Läpivientiaukko Kulta
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet
Pinoamiskorkeus liitettynä
14mm, 18mm, 20mm
Korkeus kortin yläpuolella
0,441" (11,20mm)
Jako
0,050" (1,27mm)