TX25-80P-12ST-N1E
DigiKeyn tuotenumero
670-1469-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TX25-80P-12ST-N1E
Kuvaus
CONN PLUG 80POS VERT GOLD
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Pistotulppa, Keskinauhan koskettimet Läpivientiaukko Kulta
EDA/CAD-mallit
TX25-80P-12ST-N1E -mallit
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Aktiivinen
Pinoamiskorkeus liitettynä
18mm, 22mm, 24mm
Korkeus kortin yläpuolella
0,598" (15,20mm)
Napojen lukumäärä
80,00
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)