M80-MC335M1-02-0150L
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-MC335M1-02-0150L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-MC335M1-02-0150L
Kuvaus
CBL DATAMATE PWR MALE 2POS 150MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistorasia – yksittäiset johdot 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Rivien lukumäärä
1
Valmistaja
Harwin Inc.
Jako - liitin
0,157" (4,00mm)
Sarja
Pituus
0,492' (150,00mm, 5,91")