M80-4000000F2-02-327-00-000
M80-4000000F2-02-327-00-000
Harwin’s Company Overview
M80-4000000F2-02-327-00-000
DigiKeyn tuotenumero
952-3533-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-4000000F2-02-327-00-000
Kuvaus
CONN RCPT 2POS SLDR 16AWG GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Suorakulmainen liitin Vastake Liitin Juotostina Kulta 16 AWG
EDA/CAD-mallit
M80-4000000F2-02-327-00-000 -mallit
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Johdon paksuus
16 AWG
Ominaisuudet
Liitinruuvit
2
Väri
Musta
Jako
0,157" (4,00mm)