M80-4000000F1-02-329-00-000
M80-4000000F1-02-329-00-000
Harwin’s Company Overview
M80-4000000F1-02-329-00-000
DigiKeyn tuotenumero
952-3532-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-4000000F1-02-329-00-000
Kuvaus
CONN RCPT 2POS SOLDER 20AWG GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Suorakulmainen liitin Vastake Liitin Puristin ja juotos Kulta 20 AWG
EDA/CAD-mallit
M80-4000000F1-02-329-00-000 -mallit
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Kiinnitystyyppi
Ruuvilukko
Sarja
Kaapelin terminointi
Puristin ja juotos
Pakkaustapa
Irtotavara
Johtimen tyyppi
Erilliskomponentti
Osan tila
Aktiivinen
Johdon paksuus
20 AWG
Liittimen tyyppi
Vastake
Ominaisuudet
Liitinruuvit
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke, Teho
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Napojen lukumäärä
2
Väri
Musta
Jako
0,157" (4,00mm)