M80-5000000M3-02-332-00-000
DigiKeyn tuotenumero
M80-5000000M3-02-332-00-000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-5000000M3-02-332-00-000
Kuvaus
CONN DATAMATE M 2 4MM SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 2 napainen 0,157" (4,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
M80-5000000M3-02-332-00-000 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,197" (5,00mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,220" (5,60mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Pyöreä
Pakkaustapa
Putki
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kontaktin tyyppi
Urosnasta, Teho
Eristyksen materiaali
Polyfenyleenisulfidi (PPS), Lasitäytteinen
Jako - liitäntä
Ominaisuudet
Kiilaura, Kohdistuslaippa, Kiinnityslaippa, Kiinnitysvarusteet
Napojen lukumäärä
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rivien lukumäärä
1
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
20A
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Jänniteluokitus
800V
Asennustyyppi
Pinoamiskorkeus liitettynä
7,3mm, 9,75mm