M80-FC325F1-02-0150L
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-FC325F1-02-0150L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-FC325F1-02-0150L
Kuvaus
2 POS. FEMALE SIL 12AWG CABLE AS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistorasia – yksittäiset johdot 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Rivien lukumäärä
1
Jako - liitin
0,157" (4,00mm)
Sarja
Pituus
0,492' (150,00mm, 5,91")