M80-5000000M7-02-334-00-000
DigiKeyn tuotenumero
952-4219-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-5000000M7-02-334-00-000
Kuvaus
CONN HEADER R/A 2POS 4MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 2 napainen 0,157" (4,00mm)
EDA/CAD-mallit
M80-5000000M7-02-334-00-000 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,197" (5,00mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,236" (6,00mm)
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
20A
Jänniteluokitus
800V