M80-5000000M3-04-332-00-000
DigiKeyn tuotenumero
952-2906-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-5000000M3-04-332-00-000
Kuvaus
CONN HEADER VERT 4POS 4MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 4 napainen 0,157" (4,00mm)
EDA/CAD-mallit
M80-5000000M3-04-332-00-000 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,197" (5,00mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,220" (5,60mm)
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
20A
Jänniteluokitus
800V
Asennustyyppi
Pinoamiskorkeus liitettynä
7,3mm, 9,75mm