M80-4000000F3-02-321-00-000
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-4000000F3-02-321-00-000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-4000000F3-02-321-00-000
Kuvaus
2 POS. FEMALE SIL VERTICAL THROU
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Napainen Vastake Liitin 0,157" (4,00mm) Läpivientiaukko Kulta
EDA/CAD-mallit
M80-4000000F3-02-321-00-000 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Kierteitetty
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Sarja
Eristyksen väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,205" (5,20mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pituus - tappi
0,138" (3,50mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke, Teho
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Ominaisuudet
Liitinruuvit, Kohdistuslaippa, Kiinnityslaippa
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
20A