M80-4000000F2-02-32A-00-000
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-4000000F2-02-32A-00-000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-4000000F2-02-32A-00-000
Kuvaus
2 POS. FEMALE SIL 12AWG CABLE CO
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Suorakulmainen liitin Vastake Liitin Juotostina Kulta 12 AWG
EDA/CAD-mallit
M80-4000000F2-02-32A-00-000 -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma
Johdon paksuus
12 AWG
Ominaisuudet
Liitinruuvit, Polarisoiva avain
Jako
0,157" (4,00mm)