M80-4000000F2-02-326-00-000
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-4000000F2-02-326-00-000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-4000000F2-02-326-00-000
Kuvaus
2 POS. FEMALE SIL 14AWG CABLE CO
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Suorakulmainen liitin Vastake Liitin Juotostina Kulta 14 AWG
EDA/CAD-mallit
M80-4000000F2-02-326-00-000 -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
1
Valmistaja
Harwin Inc.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kiinnitystyyppi
Ruuvilukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Kaapelin terminointi
Juotostina
Osan tila
Aktiivinen
Johtimen tyyppi
Erilliskomponentti
Liittimen tyyppi
Vastake
Johdon paksuus
14 AWG
Ominaisuudet
Liitinruuvit, Polarisoiva avain
Napojen lukumäärä
2
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Jako
0,157" (4,00mm)