M80-4000000F1-02-32C-00-000
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-4000000F1-02-32C-00-000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-4000000F1-02-32C-00-000
Kuvaus
2 POS. FEMALE SIL 16AWG CABLE CO
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Suorakulmainen liitin Vastake Liitin Juotostina Kulta 16 AWG
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
M80-4000000F1-02-32C-00-000 -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
1
Valmistaja
Harwin Inc.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma
Sarja
Kiinnitystyyppi
Ruuvilukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Kaapelin terminointi
Juotostina
Osan tila
Aktiivinen
Johtimen tyyppi
Erilliskomponentti
Liittimen tyyppi
Vastake
Johdon paksuus
16 AWG
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke, Teho
Ominaisuudet
Liitinruuvit, Polarisoiva avain
Napojen lukumäärä
2
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Jako
0,157" (4,00mm)