M80-4000000F1-02-323-00-000 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Harwin Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
MFR Recommended
Harwin Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
2 Napainen Vastake Liitin 0,157" (4,00mm) Läpivientiaukko, Suorakulma Kulta
M80-4000000F1-02-323-00-000
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-4000000F1-02-323-00-000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-4000000F1-02-323-00-000
Kuvaus
2 POS. FEMALE SIL HORIZONTAL THR
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
M80-4000000F1-02-323-00-000 -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Valm.
Eristyksen väri
Musta
Sarja
Eristyksen korkeus
0,218" (5,55mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pituus - tappi
0,138" (3,50mm)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Liittimen tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke, Teho
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Ominaisuudet
Liitinruuvit, Polarisoiva avain
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
20A