BW-26AL-25G1K
BW-26AL-9G1K
BW-26AL-25G1K
DigiKeyn tuotenumero
4771-BW-26AL-25G1K-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BW-26AL-25G1K
Kuvaus
CABLE 25 COND 26AWG SHLD 1000FT
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 Johdinta Useita johtimia Kaapeli Harmaa 26 AWG 1000,0' (304,8m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,315" (8,00mm)
Valm.
Pituus
1000,0' (304,8m)
Pakkaustapa
Kela
Vaipan väri
Harmaa
Osan tila
Aktiivinen
Luokitukset
UL-tyyli 2464
Kaapelin tyyppi
Ominaisuudet
Maadoituslanka
Johtimien lukumäärä
25
Jännite
300 V
Johdon paksuus
Toimintalämpötila
80°C
Johtimen materiaali
Kupari, Tinattu
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,0091" (0,230mm)