DCT-25MM-KIT
DCT-25MM-KIT
DCT-25MM-KIT
DigiKeyn tuotenumero
5412-DCT-25MM-KIT-ND
Valmistaja
CompuCablePlusUSA
Valmistajan tuotenumero
DCT-25MM-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 25POS CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
0 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Johdon paksuus
22 AWG