DCT-25FM-KIT on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
CompuCablePlusUSA
Varastossa: 274
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
CompuCablePlusUSA
Varastossa: 35
Tekniset tiedot
Varastossa: 42
25 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
DCT-25FM-KIT
DCT-25FM-KIT
DCT-25FM-KIT
DigiKeyn tuotenumero
4771-DCT-25FM-KIT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DCT-25FM-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Johdon paksuus
22 AWG