DCT-25FMD-KIT
DCT-25FMD-KIT
DCT-25FMD-KIT
DigiKeyn tuotenumero
4771-DCT-25FMD-KIT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DCT-25FMD-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Johdon paksuus
22 AWG