DCT-25FMA-KIT
DCT-25FMA-KIT
DCT-25FMA-KIT
DigiKeyn tuotenumero
4771-DCT-25FMA-KIT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DCT-25FMA-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Kategoria
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Valm.
Terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Vähittäismyyntipakkaus
Päämateriaali
Metalli
Osan tila
Aktiivinen
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Liittimen malli
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Napojen lukumäärä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Rivien lukumäärä
2
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Asennustyyppi
Ominaisuudet
Kokoonpano
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B)
Väri
Hopea
Kontaktin tyyppi
Signaali
Johdon paksuus
22 AWG