DCT-25MMD-KIT
DCT-25MMD-KIT
DCT-25MMD-KIT
DigiKeyn tuotenumero
4771-DCT-25MMD-KIT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DCT-25MMD-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 25POS CRIMP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Johdon paksuus
22 AWG