DCT-37MMD-KIT
DCT-37MMD-KIT
DCT-37MMD-KIT
DigiKeyn tuotenumero
4771-DCT-37MMD-KIT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DCT-37MMD-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 37POS CRIMP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
37 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Pakkaustapa
Vähittäismyyntipakkaus
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Johdon paksuus
22 AWG