DCT-50FM-KIT on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
CompuCablePlusUSA
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
50 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
DCT-50FM-KIT
DCT-50FM-KIT
DCT-50FM-KIT
DigiKeyn tuotenumero
5412-DCT-50FM-KIT-ND
Valmistaja
CompuCablePlusUSA
Valmistajan tuotenumero
DCT-50FM-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 50POS CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
0 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Valm.
Terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Vähittäismyyntipakkaus
Päämateriaali
Metalli
Osan tila
Aktiivinen
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Liittimen malli
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Napojen lukumäärä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Rivien lukumäärä
3
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Asennustyyppi
Ominaisuudet
Kokoonpano
Kuoren koko, liitinasettelu
5 (DD, D)
Väri
Hopea
Kontaktin tyyppi
Signaali
Johdon paksuus
22 AWG