BW-26AL-9G5F
DigiKeyn tuotenumero
4771-BW-26AL-9G5F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BW-26AL-9G5F
Kuvaus
CABLE 9 COND 26AWG SHLD 5 FT
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
9 Johdinta Useita johtimia Kaapeli Musta, Harmaa 26 AWG 5,00' (1,52m)
Kategoria
Pituus
5,00' (1,52m)
Valm.
Vaipan väri
Musta, Harmaa
Pakkaustapa
Vähittäismyyntipakkaus
Jännite
300 V
Johtimien lukumäärä
9
Toimintalämpötila
80°C
Johdon paksuus
Käyttö
Teollinen
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,0091" (0,230mm)
Vaipan (eristyksen) materiaali
Suojuksen materiaali
Polyeteenitereftalaatti (PET)
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,197" (5,00mm)