DTB-15FP-KIT
DTB-15FP-KIT
DTB-15FP-KIT
DigiKeyn tuotenumero
5412-DTB-15FP-KIT-ND
Valmistaja
CompuCablePlusUSA
Valmistajan tuotenumero
DTB-15FP-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 15POS TERM BLK
Valmistajan vakio toimitusaika
0 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Kategoria
Terminointi
Riviliitin
Valm.
Päämateriaali
Muovi
Pakkaustapa
Vähittäismyyntipakkaus
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Muovi
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Liittimen malli
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Rivien lukumäärä
2
Ominaisuudet
Kokoonpano
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
220V
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A)
Väri
Hopea
Kontaktin tyyppi
Signaali
Johdon paksuus
20-26 AWG
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Toimintalämpötila
-45°C – 85°C