SMCJ18CAE3/TR13 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Diodes Incorporated
Varastossa: 12 506
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 1 836
Tekniset tiedot
Littelfuse Inc.
Tekniset tiedot
Littelfuse Inc.
Samankaltainen
Samankaltainen
Bourns Inc.
Varastossa: 669
Bourns Inc.
YAGEO
29,2V Puristusliitin 51,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
SMCJ18CAE3/TR13
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ18CAE3/TR13-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ18CAE3/TR13
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
51,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
18V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V