5.0SMDJ18CA-T7
DigiKeyn tuotenumero
5.0SMDJ18CA-T7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5.0SMDJ18CA-T7CT-ND - Cut Tape (CT)
5.0SMDJ18CA-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5.0SMDJ18CA-T7
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Tarkka kuvaus
29,2V Puristusliitin 172A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-mallit
5.0SMDJ18CA-T7 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
172A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
18V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V