SMCJ18CA-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ18CA-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ18CA-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ18CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ18CA-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
29,2V Puristusliitin 51,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
EDA/CAD-mallit
SMCJ18CA-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
51,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
18V
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V