SMCJ18CA-HRA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Samankaltainen
29,2V Puristusliitin 51,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
SMCJ18CA-HRA
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ18CA-HRA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ18CA-HRA
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
51,4A
Sarja
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
18V
Jännite - läpilyönti (min)
20V