SMCJ18CAHE3/57T on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Varastossa: 1 836
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 859
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
KYOCERA AVX
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Samankaltainen
Samankaltainen
Varastossa: 669
29,2V Puristusliitin 51,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ18CAHE3/57T
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ18CAHE3/57TGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ18CAHE3/57T
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SMCJ18CAHE3/57T -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
51,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
18V
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V