SMCJ18CA-E3/57T
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ18CA-E3/57TGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ18CA-E3/57TGICT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ18CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ18CA-E3/57T
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
29,2V Puristusliitin 51,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMCJ18CA-E3/57T -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
51,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
18V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V