SMCJ18CAHE3/9AT on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 1 836
Tekniset tiedot
Suora
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
KYOCERA AVX
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Samankaltainen
29,2V Puristusliitin 51,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ18CAHE3/9AT
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ18CAHE3/9AT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ18CAHE3/9AT
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SMCJ18CAHE3/9AT -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
51,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
18V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V