CD214C-T18CALF on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Bourns Inc.
Varastossa: 3 662
Tekniset tiedot
Suora
KYOCERA AVX
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Samankaltainen
Varastossa: 669
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
STMicroelectronics
29,2V Puristusliitin 51,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
DO-214AB
CD214C-T18CALF
DigiKeyn tuotenumero
CD214C-T18CALF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD214C-T18CALF
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CD214C-T18CALF -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
51,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Vanhentunut
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
18V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V