IXTX200N10L2
DigiKeyn tuotenumero
238-IXTX200N10L2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTX200N10L2
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 200A PLUS247-3
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 200A (Tc) 1040W (Tc) Läpivientiaukko PLUS247™-3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 3mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
540 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
23000 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
1040W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
PLUS247™-3
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
11mOhm @ 100A, 10V