IXTH110N10L2
DigiKeyn tuotenumero
238-IXTH110N10L2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTH110N10L2
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 110A TO247
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 110A (Tc) 600W (Tc) Läpivientiaukko TO-247 (IXTH)
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
18mOhm @ 500mA, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 250µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
260 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
10500 pF @ 25 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
600W (Tc)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247 (IXTH)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V