IXTT110N10L2 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
IXYS
Varastossa: 246
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 100 V 110A (Tc) 600W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-268AA
IXTT110N10L2
DigiKeyn tuotenumero
IXTT110N10L2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTT110N10L2
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 110A TO268
Valmistajan vakio toimitusaika
37 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
260 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Putki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
10500 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
600W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-268AA
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
18mOhm @ 55A, 10V