IXTN200N10L2
DigiKeyn tuotenumero
238-IXTN200N10L2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTN200N10L2
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 178A SOT227B
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 178A (Tc) 830W (Tc) Runkokiinnitys SOT-227B
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 3mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
540 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
23000 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
830W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-227B
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
11mOhm @ 100A, 10V