TP5.0SMDJ100CA
DigiKeyn tuotenumero
18-TP5.0SMDJ100CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-TP5.0SMDJ100CACT-ND - Cut Tape (CT)
18-TP5.0SMDJ100CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TP5.0SMDJ100CA
Kuvaus
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
162V Puristusliitin 30,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sarja
Sovellukset
Telekommunikaatio
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
100V
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - läpilyönti (min)
111V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
162V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
30,9A