IXTP50N20P on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 2 339
Tekniset tiedot
Infineon Technologies
Varastossa: 670
STMicroelectronics
STMicroelectronics
N-kanavatyyppi 200 V 50A (Tc) 360W (Tc) Läpivientiaukko TO-220-3
IXTP50N20P
DigiKeyn tuotenumero
IXTP50N20P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTP50N20P
Kuvaus
MOSFET N-CH 200V 50A TO220AB
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
70 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2720 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
360W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-3
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
60mOhm @ 50A, 10V