IPP60R016CM8XKSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPP60R016CM8XKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPP60R016CM8XKSA1
Kuvaus
IPP60R016CM8XKSA1
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 135A (Tc) 625W (Tc) Läpivientiaukko PG-TO220-3-1
EDA/CAD-mallit
IPP60R016CM8XKSA1 -mallit
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
16mOhm @ 62,5A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,7V @ 1,48mA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
171 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
7545 pF @ 400 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
625W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO220-3-1
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V